Dla sprzedających

 

Timoto.pl jest nowym portalem dla ludzi chcących sprzedać lub kupić wszystko co jest identyfikowane z szeroko pojętą motoryzacją. Znjadziesz tu towary i usługi niezbędne dla każdego kierowcy, warsztatu i firm handlujących artykułami motoryzacyjnymi. Chcemy skupić się na dziedzinie motoryzacji i zaoferować sprzedającym szereg narzędzi wspomagających sprzedaż, a kupującym jak najbardziej ułatwić zakup artykułów i usług motorayzacyjnych w sieci. Cały czas prowadzimy pracę nad ulepszeniami tak by portal timoto.pl był jeszcze bardziej przyjazny dla użytkowników.

Chcemy aby www.timoto.pl było portalem ściśle współpracujących sprzedawców, którzy nie będąc obciążeni dużymi kosztami będą w sposób jak najbardziej zautomatyzowany oferować towary w sieci. Chcemy aby wspólna akcja promocyjna przynosiła wymierne efekty finansowe wszystkim sprzedającym. Klient który zaloguje sie na timoto.pl i kupi np. dywaniki samochodowe najprawdopodobniej wróci po narzędzia, akumulator lub inne artykuły motoryzacyjne.

Planowane opłaty zostaną wprowadzone końcem 2018 roku o czym poinfermujemy zainteresowanych.

Posiadaczom kont sprzedażowych oferujemy wiele sposobów automatycznego i ręcznego wystawiania do 20 000 ofert, pozycjonowanie i hosting, bezpłatnie w czasie trwania trzy miesięcznego okresu próbnego. W sześciomiesięcznym okresie przejściowymi to wszystko za 100 zł netto + VAT miesięcznie. Po tym czasie sprzedający może pozostać na timoto.pl bezterminowo opłacając abonament 200 zł + VAT miesięcznie. Zamknięte grono tylko 60 sprzedawców nie będzie powodowało zbyt dużej konkurencji a nie wielka prowizja od sprzedaży nie będzie zbytnio obciążała finansowo sprzedawców.

Dlaczego 60 kont sprzedażowych?

Nie chcemy tworzyć portalu który będzie zaśmiecany dużą ilością ofert z których połowa jest nie atrakcyjna lub nie aktualna a odnalezienie interesującego towaru graniczy z cudem. Dlatego oferujemy tylko 60 kont sprzedażowych (nie dotyczy sprzedawców pojazdów, towarów używanych oraz kont oferujących usługi) na których sprzedający będą mogli prezentować swoje oferty. Firmy ubiegające się o przyznanie konta do sprzedaży są weryfikowane przez administratora timoto.pl i ewentualnie zatwierdzane. Sprzedający po trzy miesięcznym bezpłatnym okresie próbnym decyduje czy chce pozostać na portalu timoto.pl na okres sześciu miesięcy który jest płatny 100 zł + VAT 23% za każdy miesiąc. Po tym okresie może zrezygnować lub pozostać bezterminowo opłacając miesięczny abonament 200 zł + VAT jako sprzedający na portalu timoto.pl.

Sprzedający towary używane (nie dotyczy kategorii pojazdy) po okresie trzech miesięcy próbnym-bezpłatnym może zdecydować o pozostaniu na timoto.pl na okres przejściowy do sześciu miesięcy płatny 100zł + VAT za każdy miesiąc, po tym okresie przechodzi na abonament w wysokości 280 zł + Vat

W kategorii pojazdy sprzedający po trzy miesięcznym bezpłatnym okresie próbnym decyduje czy chce pozostać na portalu timoto.pl na okres sześciu miesięcy który jest płatny 100 zł + VAT 23% za każdy miesiąc. Po tym okresie może zrezygnować z dalszej współpracy lub pozostać bezterminowo opłacając miesięczny abonament 200 zł + VAT jako sprzedający na portalu timoto.pl. Posiadacz konta do sprzedazy pojazdów nie może umeszcać na tym koncie ofert towarów innych niż pojazdy.

Opłaty za konta sprzedawcy są rozliczane za okresy miesięcy kalendarzowych.

Rezygnacja z konta sprzedaży przez sprzedającego może nastąpić w trybie natychmiastowym na wyraźne życzenie sprzedającego

Konto sprzedającego oferuje:

- możliwość umieszczenia do 20 000 ofert (możliwość zwiększenia limitu – uzgadniane z administratorem)

- pozycjonowanie i reklama w Google

- hosting

- promowanie ofert na portalu timoto.pl. Usługa dodatkowo płatna

1) Pogrubienie tytułu : 2,0 zł + VAT

2) Górna lista           : 9,0 zł + VAT

3) Strona kategrorii : 16,0 zł + Vat

4) Strona główna       : 25,00 zł + Vat

- ciągłe działania aby portal timoto.pl był wysoko pozycjonowany na liście Google

- po zakupie przez klienta towaru, możliwość zatwierdzenia lub odrzucenia tranzakcji w ciągu 24godzin (sprzedający nie uniknie błędów przy dużej ilości ofert i dlatego ma możliwość odstąpienia od tranzakcji - prowizja od tej tranzakcji nie będzie zwracana)

- wszelkiego rodzaju integracje i importy: Web API, pliki CSV, pliki XML, export na Allegro, import z plików NOKAUT I CENEO

- wizytówka na stronie głównej w panelu "najlepsi sprzedawcy" z przekierowaniem na oferty użytkownika (usługa odpłatna 100zł + VAT miesięcznie, minimalny okres 3 miesiące)

- Kategorie: Ubezpieczenia Kredyty, Usługi są bezpłatne przy czym liczba podobnych ogłoszeń nie może być większa niż trzy

- pomoc w zakresie funkcjonowania portalu timoto.pl

- mobilną aplikację magazynową do ewidencjonowania towarów i raportowania sprzedaży (w trakcie budowy i testów)

Weryfikacja kont sprzedażowych

Weryfikacja kandydatów do nowych kont sprzedażowych przeprowadzana jest przez administratora we wspólpracy z posiadaczami kont sprzedażowych już istniejących, tak by nie wprowadzać zbyt dużej konkurencji na portal. Nowo weryfikowana Firma powinna przedstawić zakres towarów jakie będzie chciała oferować na timoto.pl oraz ich ilość wraz przykładowymi cenami. Im większa ilość ofert , atrakcyjna cena oraz dobre warunki logistyczne tym większe szanse na pozytywne zweryfikowanie i przydzielenie konta sprzedażowego.

Administrator zachowuje sobie prawo do natychmiastowego zamknięcia konta sprzedażowego w przypadku gdy :

-sprzedający narusza regulamin timoto.pl

-sprzedający nagminie nie wystawia zadeklarowanych przy weryfikacji ofert ( zadeklarowanych ilości, cen oraz asortymentu)

-sprzedający zmieni zakres oferowanych towarów bez uzgodnienia z administratorem serwisu

-nie uczestniczy aktywnie w prezentowaniu ofert

-nie kożysta z konta przez okres 3 miesięcy mimo opłacania abonamentu

-nie reguluje terminowo płatności za kożystanie z portalu

Posiadacz konta sprzedażowego który przerwie ciągłość użuwania konta w okresie próbnym, przejściowy lub bezterminowym jeżeli ponownie będzie starał się o przydzielenie konta sprzedażowego będzie musiał rozpocząć cały proces od początku. Ponowne ubieganie się o konto sprzedażowe będzie możliwe po upływie minimum 12 miesięcy kalendarzowych od zakończenia współpracy z timoto.pl . Wcześniejsze ponowne ubieganie się o konto sprzdażowe jest możliwe po uzgodnieniu z administratorem szczególnych warunków współpracy.

 

Dla sprzedających przygotowujemy aplikację mobilną która pozwoli na ewidencjonowanie towarów, nadzór nad sprzedażą, możliwość natychmiastowej lokalizacji i rozpoznanie fizyczne towaru i będąc zintegrowana z timoto.pl natychmiastowe zaoferowanie towarów z magazynu na www.timoto.pl. i z tamtąd ich export do sklep internetowego lub na inne portale handlowe (APLIKACJA JEST W FAZIE BUDOWY I TESTÓW)
Naszym klientom chcącym sprzedawać oferujemy kilka sposobów integracji i automatyzacji procesu publikowania swojej oferty na portalu timoto.pl. Jeżeli gotowe sposoby integracji nie odpowiadają Twoim potrzebom skontaktuj się z nami a przygotujemy indywidualne rozwiązanie dla Ciebie.

Aplakcja magazynowa jest w fazie testów i jest tymczasowo wyłączona, natomist wszelkie importy są aktywne. O uruchomieniu aplikacji magazynowej poinformyjemy na stronie głównej portalu timoto.pl


 

OPŁATY ZA PROMOWANIE OFERTY

pogrubienie tytułu       2 zł

górna lista                 9 zł

strona kategorii        16 zł

strona główna          25 zł

wszystkie ceny są netto należy doliczyć podatek VAT 23%


 


 

Autor artykułu: Timoto.pl Data: 2018-02-14 Słowa kluczowe:

Pozostałe artykuły

Moto oferty