timoto.pl›› Motoryzacja ›› NARZĘDZIA I SPRZĘT WARSZTATOWY ›› Narzędzia specjalistyczne ›› Obsługa kół i ogumienia ›› Pozostałe

Kołek z łatką do naprawy opon SP01 (3mm) - Dura (21268636) Obserwuj

Kołek z łatką do naprawy opon SP01 (3mm) - Dura (21268636) Obserwuj

Cena:

1,00 zł

z 1 sztuk

Kup ten przedmiot na raty:

Oblicz ratę!

Kontakt ze sprzedającym

601400363

Poinformuj, że dzwonisz z Timoto.pl

Do końca aukcji pozostało: Brak czasu do końca (CET 13:52:12  27.09.2018).
Ilość wyświetleń: 5

Dodatkowe parametry

Wysyłka

  • Dodatkowe informacje:

Opis przedmiotu

Kołek z łatką do naprawy opon SP01 (3mm) - Dura

Kołek z łatką do naprawy opon SP01 (3mm) - Dura VulcOpis przedmiotu

 

Kołek z łatką SP 01 (3mm)

Kołki te stosuje się do naprawy uszkodzeń pogwoździowych oraz podobnych w oponach radialnych i diagonalnych, dętkowych i bezdętkowych technologią na zimno. Są alternatywą do stosowanych powszechnie napraw za pomocą naklejanej, w miejscu uszkodzenia, samej łatki. Kołki z łatką mają tą zaletę, że zaklejają nie tylko otwór we wnętrzu opony, lecz również otwór na zewnątrz zabezpieczając ją przed korozją. Kołek wyposażony jest w metalowy trzpień, który ułatwia przeciągnięcie go przez oponę.
Dzięki zastosowaniu kołka z łatką mamy pewność trwałej naprawy i gwarancję, że powietrze, wilgoć oraz zanieczyszczenia nie dostaną się do wnętrza opony.  Bezpośrednio po naprawie trzeba odczekać około godziny, aby opona nadawała się do użytku.

Kołki pokryte są gumą aktywną, którą uaktywnia się z dowolnym klejem do łatek dostępnym na rynku.

Kleje do łatek w naszym sklepie.

 

 

Marka Dura-Vulc należąca do grupy Dorian Drake (USA), znana jest na cały świat z produkowanych w USA sznurów do naprawy opon bezdętkowych. Dura Vulc to produkty wulkanizacyjne, spełniające najwyższej jakości standardy. Niezawodność, wydajność oraz bezpieczeństwo, to trzy słowa określające materiały naprawcze marki Dura-Vulc. Potwierdzono to w niezależnymi testami laboratoryjnymi, dzięki którym produkty tej marki posiadają aprobatę EPA.