Dla sprzedających

Zasady współpracy z Timoto.pl dla kont sprzedażowych:


      Timoto.pl jest nowym portalem dla ludzi chcących sprzedać lub kupić wszystko co jest identyfikowane z szeroko pojętą motoryzacją. Znjadziesz tu towary i usługi niezbędne dla każdego kierowcy, warsztatu i firm handlujących artykułami motoryzacyjnymi. Chcemy skupić się na dziedzinie motoryzacji i zaoferować sprzedającym szereg narzędzi wspomagających sprzedaż, a kupującym jak najbardziej ułatwić zakup artykułów i usług motoryzacyjnych w sieci. Cały czas prowadzimy pracę nad ulepszeniami tak by portal timoto.pl był jeszcze bardziej przyjazny dla użytkowników.

      Chcemy aby www.timoto.pl było portalem ściśle współpracujących sprzedawców, którzy nie będąc obciążeni dużymi kosztami będą w sposób jak najbardziej zautomatyzowany oferować towary w sieci. Chcemy aby wspólna akcja promocyjna przynosiła wymierne efekty finansowe wszystkim sprzedającym. Klient który zaloguje sie na timoto.pl i kupi np. dywaniki samochodowe najprawdopodobniej wróci po narzędzia, akumulator lub inne artykuły motoryzacyjne. Najlepszym kontaktem z klientem jak wiadomo jest kontakt osobisty. Klient może osobiście oglądnąć towar, uniknąć kosztownej i nie zawsze bezpiecznej przesyłki kurierskiej. Nie bez znaczenia jest również czas dostawy w przypadku gdy brak części unieruchamia pojazd. Sprzedający zaś unika kłopotliwej procedury reklamacyjnej w przypadku uszkodzenia przesyłki  w czasie transport, oraz kosztów wynikających z  odstąpienia od umowy przez kupującego ze względu na  brak satysfakcji  z towaru. Dlatego na głównej stronie portalu oferujemy dla sprzedających panel w którym umieścimy wizytówki wszystkich firm które przystąpią do timoto.pl z rejonu Gorlic i okolic. Koszt umieszcenia wizytówki wraz z adresem, telefonem i podstawowymi informacjami to jedynie 39 zł netto miesięcznie. Najkrótszy okres umieszczenia wizytówki na timoto.pl to trzy miesiące.

                                    Wszystkie opłaty są wstrzymane.O terminie ich wprowadzenia poiformujemy zainteresowanych.

 

Każdy posiadacz wizytówki ma możliwość utorzenia konta sprzedażowego na portalu timoto.p i wystawiania ofert. Klient po najechaniu na wizytówkę i kliknięciu zostanie przekierowany na aukcje posiadacza wizytówki lub na jego stronę internetową.

Posiadaczom kont sprzedażowych oferujemy wiele sposobów automatycznego i ręcznego wystawiania do 20 000 ofert, pozycjonowanie i hosting, bezpłatnie w  jednomiesięcznym okresie próbnym. Po okresie próbnym w  sześciomiesięcznym okresie przejściowymi to wszystko za 100 zł netto + VAT miesięcznie. Po tym czasie sprzedający może pozostać na timoto.pl bezterminowo opłacając abonament 250 zł + VAT miesięcznie. Zamknięte grono 100 sprzedawców nie będzie powodowało zbyt dużej konkurencji i nie będzie zbytnio obciążała finansowo sprzedawców.
250 zł netto abonamentu za 20 000 aukcji to  zaledwie 12,5 grosza za ofertę trwającą 30 dni. To najprawdopodobniej najlepsza oferta na rynku tym bardziej że timoto.pl nie pobiera prowizji od sprzedaży, a system wystawiania ofert jest maksymalnie zautomatyzowany.
Zaletą portalu www.timoto.pl jest to że sprzedający może zatwierdzić lub odrzucić transakcję.
Będziemy robić wszystko aby klienci zanim zaczną szukać artykułów motoryzacyjnych w całej polsce  najpierw poprzez timoto.pl w łatwy sposób sprawdzili czy w okolicy nie kupią taniej, szybciej i bezpieczniej interesujących ich usług i towarów.
Trwają prace nad tym by www.timoto.pl w niedługim czasie stał się również portalem ogólnopolskim. Jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę za stosunkowo nie dużą opłatę Państwa oferta będzie dostępna w internecie już od dziś.
W związku z tym że opłaty za wyświetlanie Państwa ofert są znikome w porównaniu z innymi tego typu portalami oraz brak jest prowizji, mogą Państwo zaoferować towary w niższych cenach. Umożliwiają to funkcje importów gdzie można dowolnie sterować cenami przy importach.

Dlaczego 100 kont sprzedażowych?

Nie chcemy tworzyć portalu który będzie zaśmiecany dużą ilością ofert z których połowa jest nie atrakcyjna lub nieaktualna. Dlatego oferujemy tylko 100 kont sprzedażowych (nie dotyczy sprzedawców pojazdów, towarów używanych oraz kont oferujących usługi) na których sprzedający będą mogli prezentować swoje oferty. Firmy ubiegające się o przyznanie konta do sprzedaży są weryfikowane przez administratora timoto.pl i zatwierdzane. Sprzedający po jedno miesięcznym bezpłatnym okresie próbnym decyduje czy chce pozostać na portalu timoto.pl na okres przejściowy sześciu miesięcy który jest płatny 100 zł + VAT 23% za każdy miesiąc. Po tym okresie może zrezygnować lub pozostać bezterminowo opłacając miesięczny abonament 250 zł + VAT jako sprzedający na portalu timoto.pl.

Sprzedający towary używane (nie dotyczy kategorii pojazdy) po okresie jedno miesięcznym próbnym-bezpłatnym może zdecydować o pozostaniu na timoto.pl na okres przejściowy do sześciu miesięcy płatnym 100zł + VAT za każdy miesiąc, po tym okresie przechodzi na abonament w wysokości 350 zł + Vat

Opłaty za konta sprzedawcy są rozliczane za okresy miesięcy kalendarzowych. Rezygnacja z konta sprzedaży przez sprzedającego może nastąpić na koniec miesiąca w którym sprzedający zgłosi pisemnie lub drogą mailową chęć odstąpienia od współpracy z timoto.pl.

Konto sprzedającego oferuje:

- możliwość umieszczenia do 20 000 ofert (możliwość zwiększenia limitu – uzgadniane z administratorem)
- pozycjonowanie i reklama w Google
- hosting
- promowanie ofert na portalu timoto.pl

* Usługa dodatkowo płatna
Pogrubienie tytułu:     2,00 zł + VAT
Górna lista:                  9,00 zł + VAT
Strona kategorii:        26,00 zł + VAT
Strona główna:           49,00 zł + VAT

- ciągłe działania aby portal timoto.pl był wysoko pozycjonowany na liście Google
po zakupie przez klienta towaru, możliwość zatwierdzenia lub odrzucenia transakcji w ciągu 24 godzin (sprzedający nie uniknie błędów przy dużej ilości ofert i dlatego ma możliwość odstąpienia od transakcji)
- wszelkiego rodzaju integracje i importy: Web API, pliki CSV, pliki XML, export na Allegro, import z Allegro ,  import z plików NOKAUT I CENEO
- wizytówka na stronie głównej w panelu "najlepsi sprzedawcy" z przekierowaniem na oferty użytkownika (usługa odpłatna 100zł + VAT miesięcznie, minimalny okres 3 miesiące)
- Kategorie: Ubezpieczenia, Kredyty, Usługi są bezpłatne, przy czym liczba podobnych ogłoszeń nie może być większa niż trzy.
- pomoc w zakresie funkcjonowania portalutimoto.pl
- mobilną aplikację magazynową do ewidencjonowania towarów i raportowania sprzedaży (w trakcie budowy i testów)

 

Dla sprzedających przygotowujemy aplikację mobilną która pozwoli na ewidencjonowanie towarów, nadzór nad sprzedażą, możliwość natychmiastowej lokalizacji i rozpoznanie fizyczne towaru i będąc zintegrowana z timoto.pl natychmiastowe zaoferowanie towarów z magazynu na www.timoto.pl. i stamtąd ich eksport do sklepu internetowego lub na inne portale handlowe (APLIKACJA JEST W FAZIE BUDOWY I TESTÓW)

Naszym klientom chcącym sprzedawać oferujemy kilka sposobów integracji i automatyzacji procesu publikowania swojej oferty na portalu timoto.pl. Jeżeli gotowe sposoby integracji nie odpowiadają Twoim potrzebom skontaktuj się z nami a przygotujemy indywidualne rozwiązanie dla Ciebie.

Aplikcja magazynowa jest w fazie testów i jest tymczasowo wyłączona, natomiast wszelkie importy są aktywne. O uruchomieniu aplikacji magazynowej poinformujemy na stronie głównej portalu timoto.pl

Wszystkie ceny są netto. Do każdej należy doliczyć podatek VAT 23%

Autor artykułu: Timoto.pl Data: 2018-02-14 Słowa kluczowe:

Pozostałe artykuły

Moto oferty